Strona główna

Szanowni Państwo!

Nie czas na to aby wyjaśniać ideę zawodów SWIRUN. Każdy pływak, biegacz i triathlonista wie o co chodzi. No, po prostu trzeba pokonać pewien dystans (krótszy - indywidualnie albo dłuższy w parach) w … mokrych lub, jak kto woli chlupiących butach!

I do tego można zabrać z sobą na ten wyścig te wszystkie gadżety, które w ,,normalnych zawodach ”są zabronione. Pianki, łapki, płetwy, pullbuoy'e i wszystko co chcesz i prędzej wydałeś na to fortunę! Jedna zasada! To co masz na starcie musisz mieć na mecie! Zapamiętałeś? No to super!

Gościmy Państwa w tym roku na pierwszej edycji SwimRunTama w wyjątkowym miejscu. Miejscu, które jest przedsionkiem Borów Tucholskich ( tych sprzed 2017 roku!) i rozlewiskiem jednej z najważniejszych rzek w Polsce – Brdzie. I gwarantujemy, że w myśl idei zawodów Swirun, nasze zawody odbędą się w naturalnym otoczeniu, wolnym od piętna miasta i asfaltu. 100 % natury, zero komercji!

Zasada jest prosta. Startuję sam i liczę tylko na siebie podczas niespełna 10 kilometrowego wyścigu, albo z koleżanką (lub kolegą, na trzy razy dłuższym dystansie) i podczas całych zawodów trzymamy się razem.

I tak naprawdę nie ma znaczenia kto będzie pierwszy lub drugi na mecie . Na naszych zawodach każdy, kto wpisze się na listę startową i ukończy wyścig jest BOHARTEM!

Ze sportowym pozdrowieniem - zespół SwiRunTama

 

        

 

MARATON
Location: Koronowo
SPRINT
Location: Koronowo
Husky Polska
Bogmar
Sporttrend
Gmina Koronowo